Сполучені Штати Америки залучали спеціалістів, бізнесменів і звичайних людей можливістю спокійно і вільно жити в країні порядку і законності, вести бізнес за чіткими правилами цивілізованого ринку, отримувати адекватну оплату за кваліфіковану працю.

Зараз багато наших співгромадян як ніколи бажають отримати роботу та оформити бизнес виза в США та як наслідокможливість легально жити і колинебудь натуралізуватися на території Сполучених Штатів. Для громадян країн Росії і України це зробити непросто, проте тисячі наших співвітчизників щороку успішно переїжджають сюди на постійне проживання.

Багато починають свій шлях іммігранта з відкриття звичайної робочої візи в США. Частина початківців іммігрантів приїжджає в ділову поїздку, для чого потрібно відкриття бізнес візи в США. Більшості цих людей може знадобитися правова допомога, щоб перше знайомство з Америкою успішно відбулося. Перш ніж рвати зв’язки з Росією, Україною чи іншою країною СНД, де прожите половина життя, будьяка людина побажає приїхати на час, щоб оцінити всі принади заокеанського життя. Але варто отримати відмову в робочій візі, і всі ваші плани так і не зможуть бути реалізовані. Тому, за прикладом справжніх американців, при оформленні віз не робіть ніяких зайвих кроків без консультації хорошого юриста.

Американський Візовий Центр співпрацює з провідними юридичними компаніями на території США, які надають висококласну юридичну підтримку при відкритті віз та вирішенні інших імміграційних питань.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here