Так як же всетаки вибрати ніж з представленого арсеналу, та ще за умови, що це перший ніж, який стане вірним помічником і сталевим іншому?

І головне стратегічне питання, на яке потрібно відповісти перед тим, як купити ніж — «А для вирішення яких завдань він, власне, потрібний?» — Походи в ліс за грибами, для міського носіння і розкриття посилки на пошті або в якості лютого свинореза, що б походити на Альдо Рейна? як вибрати ніж https://ganzo.kiev.ua/nozhi?

При відповіді на це питання, єдине, що треба знатиУніверсального ножа НЕ існує. І всі ножі можна грубо розділити на два основних класице великі ножі і маленькі. До великим віднесемо ножі з фіксованим клинком, ну а до маленькихвідповідно доладні ножі (це умовно, в обох випадках є винятки). Кожен ніж служить для певної конкретної мети. Якщо стоїть завдання акуратно порізати ковбасу на пікніку, а не порвати її до стану фаршуто тут навряд чи підійде непальська Кукрі. Ну а заходити в темну підворіття набагато веселіше, якщо на поясі є щось поважче швейцарського Victorinox’а і запальнички Zippo.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяБізнес віза в США
Следующая статьяМультитул Ganzo

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here