Королівський Замок Фонтенбло –Палац у стилі Ренесансу і класики, один з найбільш відомих замків у Франції. Тривалий час був королівською резиденцією. Замок Розташований в департаменті Сена і Марна, в шістдесяти милях на південний схід від Парижа, Франція. У свій час був названий Наполеоном «другим домом». Фонтенбло також має одну з найбільших колекцій антикварних меблів у Франції, і підтримує видатну колекцію картин, скульптур і творів мистецтва з життя дев’ятнадцятого століття. З 1981 року, замок з парком є частиною Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Замок Фонтенбло є одним з найкрасивіших замків у Франції. Його інтер’єр особливо цікавий, як прекрасний приклад стилю французького ренесансу. У той же час, його історичне значення важко переоцінити, так як він був кращим резиденцією французьких королів і імператорів протягом 7 століть. Экскурсии по франции ви знайдете на сайті http://frmoi.ru/ по дуже вигідним пропозиціям!
Перша згадка про замок відноситься до 1137, але до того часу, коли Франциск I вирішив зробити його своїм основним місцем проживання (1527), середньовічний замок був майже повністю зруйнований. Цей монарх провів масштабну програму реконструкції, беручи на себе роль головного архітектора. Він запросити двох відомих італійських художників, Россо і Приматиса для прикраси інтер’єру. Їх співпраця призвело до створення таких шедеврів світової архітектури , як галерея Франциска I р з її дерев’яними панелями, ліпниною і фресками, що зображають різні епізоди з життя царя; Церкви Святої Трійці ; Бального залу.
Після Франциска I, багато французькі монархи проголосили Фонтенбло в якості своєї резиденції, будівництво почалося при ФранцискеІ і було в основному завершено при Генріху II і Генріха IV. Людовик XIII, сина Генріха IV народився у Фонтенбло, туристи можуть побачити кімнату, де проходили пологи Марії Медічі і уявити, яка переповнена вона була в той час для уникнення ризику заміщення, народження короля повинно відбуватися в присутності багатьох свідків.
Кілька пренебреженный під час французької революції, замок Фонтенбло повернувся до своєї слави в часи правління Наполеона I, який жив там протягом довгого часу. Відвідувач може побачити трон імператора (унікальний у Франції) і його особисті апартаменти.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяІгрові автомати
Следующая статьяБК Марафон

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here