Для гравців БК Марафон http://www.monline.top/marafon-stavki/ надано великий вибір ставок на різні види спорту: футбол, баскетбол, теніс і хокей, керлінг, шахи та багато іншого. Таким чином, компанія орієнтується, як на любителів традиційних видів спорту, так і на поціновувачів більш вузького профілю.

Завдяки статистиці, яка є на сайті Марафон, можна детально проаналізувати ймовірність подій і підібрати найкращі варіації ставок. На сайті доступні всі види класичних ставок: системи, експреси, ординары.

Відмінна риса букмекерської компанії – це Live-ставки, тобто можливість робити ставки на спорт під час матчу. Компанія працює оперативно: миттєво оновлює коефіцієнти, стежачи за змінами в грі. При цьому, майже немає затримки, і це, певним чином, забезпечує гравцям впевненість у своїх ставках.

Сприяють швидкості також додатки для мобільних систем. Так що, користувач лише «в один клік» можуть зробити свої ставки.

Більш того, Марафон використовує такі варіанти вибору позицій і видів ставок:

Лінія – це певний перелік ставок з коефіцієнтами, які компанія пропонує на конкретну подію (включені ставки різних видів). З допомогою зручного інтерфейсу гравець може миттєво знайти потрібну позицію в різних видах спорту.
Розпис – ставки, доступні на певний спортивний захід. Марафон надає розширені розпису.
Ще однією особливістю сайту є те, що в БК Марафон немає певного ліміту ставок. В залежності від популярності спорту та оцінки гравця трейдерами контори, змінюється і розмір ставки. У купоні кожної ставки можна побачити її ліміт.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here