Ми раді вітати на нашому сайті власників прекрасною машини Honda CR-V! Автосервіс Autodar готовий запропонувати ремонт і обслуговування даного автомобіля за вигідною для столиці вартості. Ми проведемо ці операції із застосуванням самого сучасного європейського обладнання, в спеціальних приміщеннях, оперативно і в той же час ретельно. Забираючи від нас свій автомобіль, Ви обов’язково залишитеся задоволені якістю ремонту. Ми пропонуемо, хонда црв ремонт в автосервисе

З 95го року і донині японський автомобіль Honda CR-V залишається популярним в Росії і по всьому світу. 2012 рік ознаменувався також виходом нового, європейського, варіанти класичного кросовера. Потужний, стильний і дуже комфортний, цей автомобіль дійсно виправдовує свою назву, а саме: Comfortable Recreational Vehicle. На природі або в умовах міста ця машина однаково хороша і надійна.

Проблеми і їх рішення в сервісі Autodar

Всім зрозуміла гордість власників Хонда CRV. Ремонт, однак, цій машині все одно потрібно, і часом — дуже тонкий і ретельний. У чому ж тут справа? Протягом експлуатації різні моделі можуть мати різні проблеми.

Так, ремонт Хонда CRV першого покоління полягає, як правило, у відновленні або заміні деталей ходової частини (підшипників, амортизаторів, сайлент-блоків, задніх і передніх маточин і ін). До таких машин належать випущені в період з 1998 по 2001 роки.
Ще однією поширеною причиною виходу автомобіля Хонда з ладу є умови експлуатації. Багато хто щиро вважають, що Honda CR-V — це повноцінний високий позашляховик, і проїхати можна в ньому, як кажуть, «по долинах і по узгір’ях». Деколи бездоріжжя, на яке не розрахована японська машина, призводить до того, що її власники звертаються в наш автосервіс. Хонда СРВ в таких випадках потребує заміни елементів трансмісії. Це досить дорога, але необхідна операція, адже навіть новітня система «Real Time 4WD» (останні моделі) легко може вийти з ладу.
У машинах періоду випуску з 2002 по 2006 рр. можуть також спостерігатися проблеми з натягом ременя навісного обладнання. Часто нашим майстрам звертаються з таким питанням вже після 50, а іноді і 40 км. пробігу.
І нарешті, необхідно усвідомлювати, що Honda — це автомобіль японського виробництва, а в цій країні дуже трепетно ставляться до якості палива. На жаль, в умовах російської дійсності низькоякісні масла сприяють забрудненню форсунок. У цьому випадку на допомогу приходить сучасне ультразвукове обладнання та спеціальні промивні кошти.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here