Яке вудилище слід вибрати для лову спінінгом? Питання цей досить складний, однозначно на нього відповісти не можна. Чому? Тому що існує величезна кількість всіляких способів ловлі на спінінг. Існує величезна кількість всіляких принад. В принципі, для кожної принади, для кожного способу лову буде свій якийсь вузькоспеціальне спінінг, який краще всього для цього підходить. Купить спиннинг для рыбалки на сайті https://zabros.com.ua.
Як саме ви збираєтесь ловити?
Адже навіть якщо ви ловите з берега – це один варіант. З берега, наприклад, на невеликому водоймищі – це другий варіант. З берега на річці – це третій варіант. Ловля на якихось малих річках, ловля в забродку, ловля з човна – всі ось ці умови накладають серйозний відбиток на те, який спінінг вам потрібен для лову.
Тому, прийшовши в магазин, або задаючи собі питання, який спінінг мені більше підходить, не можна керуватися тим, що, наприклад, ваш товариш взяв певну модель спінінга, певної фірми і каже, що цей спінінг самий класний – кращий на всі часи і зручніше за все на нього ловити. Так не можна говорити і не можна ні в якому разі йти на поводу у думки вашого товариша або думки якогось експерта. Тому що потрібно враховувати те, де конкретно ви самі збираєтеся ловити, і яку рибу ви збираєтесь ловити і на які приманки. Виходячи з цього, слід вибирати собі спінінг. Перш ніж приходити в магазин і починати розпитувати продавця: «Ось цей спінінг краще? Або ось цей спінінг краще?» — краще, звичайно, спочатку визначитися, де конкретно ви збираєтеся ловити.
Тобто, якщо для човнової лову – знову ж багато думок, скільки людей, стільки і думок – але, на нашу думку, з човна зручніше ловити більш коротким спінінгом. Тобто спінінгом довжиною від 1,80 до 2,40 м м. В принципі, можна ловити і більш довгим спінінгом, але довгий спінінг… В чому незручність при лові з човна? Якщо ви користуєтеся подсакой або берете рибу рукою, чи користуєтеся багром, коли ви рибу підтягнули до борту човна, спінінг доводиться заносити за вертикаль, або відсувати його куди подалі і брати його за хлист. Це не дуже зручно. Коротким вудилищем в човні набагато зручніше працювати.
І, знову ж таки, дивлячись яка човен. Одна справа – якась невелика одномісний надувний човник, інша справа – великий катер з ПВХ, наприклад, довжиною 3,30-3,60 м, де можна поставити зручне крісло, сісти на нього і ловити. Тобто, як би дуже багато умов і, в принципі, для кожного з цих умов є певна модель спінінга, яка краще всього підходить.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here