Тонує масло Varathane Fast Dry (колір «Рання Америка») — це досконала формула для додання кольору виробам з дерева. Морилки для дерева на основі соєвої олії надає дереву вишуканий колір «Рання Америка», при цьому зберігаючи природну фактуру дерева.

Рецептура масла для дерева виробництва США на основі прозорого соєвого масла — гарантія чистих, натуральних кольорів і глибокого проникнення в деревину. Кольорові пігменти преміум-класу забезпечать насичений колір за 1 шар, підкреслять природну красу і фактуру дерева. Супер швидковисихаюче покриття, повністю висихає за 1 год. Лягає рівно, без плям, не вимагає попередньої підготовки поверхні кондиціонером (для м’яких сортів дерева можлива попередня обробка кондиціонером). Для побутового та комерційного використання. Розкривати морилку лаком для додаткових захисних властивостей необов’язково, тільки якщо потрібно додати лакової плівки для отримання глянцю.

Купити масло для дерева, Varathane Fast Dry, ціна якого економічно вигідна, а якість є оригінальним і відповідає заявленому виробником, можна в інтернет магазині компанії «А Севен».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here