Навчання еротичного масажу https://vipmassage.kiev.ua/en вимагає бажання і терплячості. Для початку необхідно створити певну обстановку. Потім не поспішаючи помасажувати своїй коханій людині кисті рук і ступні. Спробуйте розминати пальчики ніг, а потім облизувати їх. Після цього займіться масажем литок, стегон і сідниць, приділяючи їм трохи більше часу, ніж ступень.
Масаж спини найкраще робити, сидячи поруч або на спині партнера. Починайте з шиї і плечей, потім плавно перейдіть на боки і спину. Масаж живота є прелюдією перед ніжними дотиками до ерогенних зон, включаючи статеві органи. Не затримуйтесь довго на ділянці тіла нижче пупка, так як потужна ерогенна зона може стати причиною передчасного збудження.
Проявіть старання, фантазію, покладайтеся на свої інстинкти, і тоді у вас все вийде.

Еротичний масаж з продовженням є потужним стимулюючим фактором оздоровлення. В інтернеті та ЗМІ ви можете побачити численні оголошення про курсах і тренінгах на цю тему.
Багато людей із задоволенням освоюють певні техніки, а деякі, не довіряючи, стають самоучками і першопрохідцями. Цьому сприяють спеціалізовані сайти і численні відеоролики.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here