Потреба організму спортсмена в білку https://protein-max.com.ua/ обумовлює таку високу популярність протеїну. Амінокислоти повинні надходити як під час, так і після тренування, що допомагає організму оперативно проводити відновлення м’язових тканин. В іншому випадку катаболічного впливу не уникнути. В результаті надходить в організм білок направляється на репарацію пошкоджень. У той же час своєчасне надходження поживних речовин веде до швидкої регенерації волокон, дозволяє досягти швидких результатів у зростанні маси. Купити протеїн слід і для придушення вироблення гормону стресу, в тому числі кортизолу, що сприяє розвитку катаболізму.

Білок є доступним речовиною і у великій кількості міститься в різних продуктах. У тому числі в молоці, курці, рибі, яйцях і сої. Однак для того, щоб покрити потребу організму в амінокислотах після тренування потрібно з’їсти велику кількість продуктів, що є складним завданням. Набагато зручніше змішати сироватковий протеїн з порцією молока і отримати необхідну дозу білка. До слова, саме сироватковий білок можна назвати найбільш оптимальним по відношенню ціни і якості.

Білки потрібні організму не тільки для побудови мускулатури, але і формування ферментів, зміцнення кісток, вони безпосередньо впливають на діяльність гормональної системи і служать одним з основних джерел енергії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here