Мінуси відпочинку у Львові

— погода буває досить мінливою і непередбачуваною, якщо у Львові розпочинається дощ це може затягнутися на весь день;
— відсутність в Старому місті громадських туалетів, парочку є, але цього мало. В принципі, без проблем можна було зайти в будь-яке кафе;
— місцеві жителі не бажають здавати квартири в старій частині міста в високий сезон на 1-2 дня, а якщо і погоджуються то за подвійним тарифом (наприклад, при пошуку житла, ціну на вулиці Вірменській видавало від 350 грн добу, зв’язуюся з господинею і після уточнення дат оголошується сума в 600 грн, мотивуючи тим, що їй не вигідно здавати на такий короткий період квартиру);
— в Старому місті, а саме район Ратуші знаходяться лучшие клубы львова  будинки колодязі, це таке планування, де всі чотири сторони з’єднані між собою, а всередині утворюється двір, найчастіше сирий, так як сонце рідко туди проникає. Так от якщо ви бажаєте жити саме в центрі, будьте готові до запаху вогкості і каналізації в деяких будинках.
— в літній час, а саме в дуже жарку погоду в Старому місті стає нестерпно, ця частина міста повністю вся кам’яна, тут немає зелені і дерев, багато сувенірних магазинчиків і невеликі кафе не оснащені кондиціонерами.
В цілому достоїнств у Львова все ж набагато більше, ніж недоліків, і як би, не лякали росіян розмовами про те, що тут не люблять москалів, що не верти! Місто дуже доброзичливий, власне як і всі люди живуть в західній Україні. При спілкуванні запросто переходять на російську мову, розуміючи, що у братських народів не повинно бути мовного бар’єру.
Львів — місто для прогулянок всією сім’єю з дітьми, закоханих парочок, компаній друзів, ділових зустрічей і просто відпочинку від мирської суєти!
Якщо ви вирішите відвідати Львів поодинці, не переживайте, в інформаційному центрі на площі Ринок вам дадуть вичерпну інформацію про проживання, харчування, екскурсії, вкажуть необхідні і термінові номери телефонів, про вашу безпеку подбають курсують патрулі міліції, для того що б зробити відпочинок комфортним і незабутнім.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here