Що варто і чого не можна робити у Львові

1. Курцям варто врахувати, що в місцевих поїздах і автобусах палити заборонено, за порушення порядку передбачені штрафи. Увагу слід звертати і на заборонні знаки, які встановлені на вулицях. Як правило, поруч з державними та громадськими установами є спеціальні зони для куріння.

2. Львів — справжня знахідка для економних мандрівників, в місті відкрито величезну кількість готель львів центр комфортабельних хостелів. Проживання в них складе в середньому від 10 до 15 євро на добу, багато хостелів розташовуються в декількох кроках від центру міста.

3. Місцеві ресторани також відрізняються привабливими цінами, бюджетні заклади можна виявити буквально на кожному кроці. Як правило, найдорожчі ресторани знаходяться в безпосередній близькості від визначних пам’яток, а віддалені від центру райони приємно здивують кількістю затишних кафе, барів і пабів.

4. Мандрівникам, обмеженим у часі, можна рекомендувати здійснити прогулянку на одному з міських трамваїв. Буквально кожен маршрут проходить через знакові місця міста, поїздка на трамваї стане захоплюючою екскурсією. Квиток на трамвай необхідно купувати безпосередньо в салоні у водія, після цього його потрібно прокомпостувати.

5. Поширеним видом міського транспорту є таксі. Туристам, що приїжджають в місто вперше, рекомендується користуватися послугами офіційного таксі, це дозволить швидко зорієнтуватися в цінах. Згодом можна користуватися послугами приватних водіїв, які обійдуться на 30 — 50% дешевше, ніж в офіційних фірмах, однак необізнаних туристів можуть обслужити і по дуже високим тарифом. копірайт www.orangesmile.com

6. Неодмінно варто заглянути в один з туристичних центрів, один з найпопулярніших розташовується поруч із залізничним вокзалом. У кожному центрі відвідувачам запропонують величезний вибір путівників і карт міста, вони стануть прекрасною підмогою для кожного туриста.

7. Місцеві жителі з повагою ставляться до приїжджих, однак розмовляти воліють виключно рідною мовою. Варто вивчити кілька фраз українською мовою, це дозволить виявити повагу до місцевих жителів і налагодити з ними взаєморозуміння.
Гурманам стилю: кращі дизайн-готелі Львова
Одне з історичних будівель в центрі Львова займає дизайн-готель Astoria Hotel, основу дизайну його шикарних номерів складає благородний бежевий колір. Доповнені номера барвистими дизайнерськими … Відкрити

8. Любителів шопінгу здивують ціни в місцевих торгових комплексах і магазинах, вони набагато нижче, ніж в інших містах країни. Разом з тим, товар на місцевих ринках і в магазинах досить якісний. Сувеніри та пам’ятні подарунки краще всього вибирати на ринках, а за стильним одягом і парфумами варто відправитися в один з торгових центрів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here