Затока — це курорт на півдні Одеської області, розташований на Будакській косі, з одного боку омивається Чорним морем, з іншого — Дністровським лиманом. Відстань від Одеси до селища близько 60 км. Дістатися до центру Затоки можна на машині, на маршрутці 565, яка ходить від залізничного вокзалу (цього літа остання відправлялася близько 21-30, час варто уточнювати), час в дорозі трохи менше півтори години, якщо немає пробок 🙂 Також до Затоки ходять електрички (зупинка називається Бугаз, не плутати з зупинкою Кароліно-Бугаз), але йде вона довше, ніж маршрутка, — майже дві години, тому, що сильно петляє. Це не найзручніший транспорт, тому що електричок всього шість в день, остання виходить з Одеси в 17-50. На території курорту є пошта, телеграф, в центрі кілька пунктів продажу карт мобільних операторів. Також є кінотеатр, фільми російською та українською мовами.

Майте на увазі, що це сама центральна частина коси. Південь і на північ теж розташовуються бази, але там менше комфортабельно. Зверху карти позначений лиман, внизу — море. Південь знаходиться зліва, там більше болотиста місцевість і найбільше комарів. Там же знаходиться найдорожча база (No2 — Сонячна). Ось парадокс! 🙂

Схема курорту. Центральний ринок і автовокзал знаходяться в районі пункту 37, але тут і найбрудніші і зубожілі бази.

Курорт Затока був створений ще при Радянському Союзі. На жаль, з тих пір тут мало що змінилося. До сих пір поширені дерев’яні будиночки без зручностей і кондиціонера. Але є і такі чудові місця як Отель Афродита. Отдых в затоке — Одесская обл. Семейный отель на берегу моря подробиці про нього можна подивитися на сайті http://hotel-afrodita.com. Багато пропозицій по здачі кімнат в приватному секторі, особливо в центрі селища. У південній частині селища з кожним роком з’являється все більше баз відпочинку, йде активне будівництво. Бронювати заздалегідь місця тут вкрай складно — приватні власники підвищують ціни на номери щотижня, попит є майже завжди, тому їм не вигідно притримувати номера і невигідні постояльці, які приїхали на дві-три тижні. Знову парадокс! У нашому випадку вийшло так, що при первинній домовленості була обговорена одна ціна, а заселятися довелося вже по інший. Багато хто приїжджає без бронювання — незважаючи на попит, місця можна знайти на різні можливості, на вулиці не залишитися.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here