З харчуванням в Затоці неважливо. Особливо для вибагливих людей. Тобто всяких кафе і ресторанчиків багато, але якість страв, чистота приладів і сервіс часто залишають бажати кращого. Думаю, що відбувається це через те, що робота на курорті сезонна, багато кухарі, офіціанти, співаки … приїжджають відпочити і підробити одночасно. Снідали, обідали, а часом і вечеряли ми в бістро «Боцман» на території нашої бази відпочинку. По суті це звичайна їдальня. Ціни були рази в два нижче, ніж в кафе, асортимент непоганий. А посуд завжди чистий. За комфортабельним проживанням можна зазирнути у Отель Grand More. Отдых в затоке — Одесская область отдых затока 2017.
Пісок на пляжі в Затоці не чистять і не розчісують, крім ділянки комплексу Рута. Днем повз відпочиваючих постійно курсують продавці солодкої цукрової кукурудзи та вати, пахлави, риби, мідій і т.п. Сміттєві баки стоять в основному близько прогулянкової доріжки, що йде уздовж пляжу. До вечора урни переповнюються, і вигляд у пляжу брудний і неохайний.

У Затоці працює кілька місцевих тур.агентств, які пропонують різноманітні екскурсії в Одесу, в катакомби в Нерубайське, в Білгород-Дністровський, в Шабо … Ми порівнювали ціни, вийшло, що багато пропозицій непогані, і якщо немає схильності до самостійного огляду, то можна скористатися. Однак ми всюди їздили самі, і про якість послуг сказати нічого не можу. Пропонована «екскурсія» на 7 км — це поїздка на великий ринок, розташований в 7 км від Одеси і нагадує колишній Черкізовський.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here