До якого магу не піду, задарма ніде не обслужить. Є, правда, можливість по акції отримати допомогу екстрасенса онлайн безкоштовно. Але не варто на це постійно розраховувати, бо навіть відьми — теж люди, і їсти їм хочеться не менше, ніж іншим.
Втім, в цьому своя принадність, оскільки крім отримання послуг сторонніх осіб можна записатися на курси екстрасенсорики і вже самостійно спробувати себе на цьому шляху. Задоволення має чітко виражену фінансову віддачу, але, якщо пощастить потрапити саме до магу, а не шарлатанів, то, як мінімум, буде що згадувати. Якщо ви шукаєте любовная магия заходьте на наш сайт magic-forum.club.

Проза дня: не варто думати, що, заплативши гроші, тут же отримаєш відкритий третій (кому — п’ятий) око в лобі, можливість трактувати підсумки виборів президента, шанувальників по всьому світу. Вести курси може хоч святий, але його слухачі будуть звичайними смертними. І від того, як вони засвоять урок і залежатимуть підсумки отриманих знань, а разом з ними — реальна віддача нестандартного бізнес вливання в екстрасенсорику.
Якщо для повноцінного розвитку ясновидческих здібностей час ще не настав, потрібні додаткові джерела інформації, якісь зусилля з боку слухача, то врятувати ситуацію не допоможуть ні отримані тут же дипломи, ні виступи більш вдалих «колег» з розповідями про карколомних успіхи в їх бізнесі .

І навряд чи варто йти на чергові курсы эзотерики з підвищеною ступенем, якщо від початкових було мало толку. Перерва все-одно потрібен, як і час для тверезої оцінки дій.
Кожен цеглинка коштує на попередньому — що засвоєно, то дасть таку ж грунт для подальших маневрів.
Мене свого часу трохи розважила серія книг з екстрасенсорики, в кожному томі якої неодмінно описувався випадок, як у Хтось нічого не виходило, а от після прочитання саме цієї книги відбулося чудо. Кількість книг йшло до десятку, всюди одна і та ж історія на новий лад, але друкарський верстат це не бентежило 🙂 Якщо вам потрібна інформація на тему вуду ви можете знайти її на насом усайті magic-forum.club.

Ні-і, курси в екстрасенсорики нічого не визначають, але вони можуть розкрити схильність. Зрозуміти, наполягати тобі в цьому напрямку чи ні. А там, як то кажуть, і карти в руки.
Якщо вас по життю несе в цьому напрямку, якщо вже самі щось подібне пробували і виходило, якщо знайомі дивляться на вас як на людину, якій за життя дано якісь понад здібності — будь ласка. Звертайтеся на МагікФорум, де можна отримати як платну, так і безкоштовну консультацію по частині екстрасенсорики. Курси тут теж є в наявності — було б бажання вникати.
Чи не все виходить? Не біда, можна змінити напрямок і спробувати щось більш підходяще. Як правило, правильність вибору підтверджує внутрішнє відчуття, схоже на ковтка свіжого повітря.
Це не можна описати, але це можна відчути. Коли вибираєш потрібну стезю в екстрасенсорики, то окриленість від вірного рішення вже не сплутаєш з скороминущої захопленістю. Тебе вже просто несе по життю шляхом більш легким і радісним, ніж раніше.

P.S. Мій колишній викладач ясновидець (за чутками мільйонер) кинув гурток і злиняв кудись зі своїм більш приземленим бізнесом. Одне іншому не заважає 😉
Згадую ті часи, коли-то непогано гадала. Якби підметушилась вчасно, то організувала курси з навчання, грошики отримувала …
Мою знайому трохи навчити вийшло: на її прохання я на ходу придумала деяку форму гідний під питання, що цікавлять. Спосіб необтяжливий, але подруга запам’ятала і часто потім користувалася.
Такі ось вийшли своєрідні короткі курси по екстрасенсорики на замовлення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here