Човнові підвісні мотори Mercury

Місія, бачення, цінності
Підвісні човнові мотори MercuryMercury наша місія: підживлювати нашою пристрастю до відпочинку на воді та досвідом наших клієнтів, тому ми пропонуємо найнадійніші і інтуїтивні рухові рішення і прагнемо бути кращим партнером для наших покупців. Наше бачення: Доставляти задоволення клієнтам, надаючи кращі двигуни і енергетичні установки для найскладніших умов в світі.
Наші головні цінності:

Чесність — Ми будемо вести себе на найвищому рівні етичних стандартів. Ми робимо те, що ми говоримо, і говоримо те, що робимо.
Клієнтоорієнтованість — Ми прислухаємося до клієнтів і надаємо їм високоякісні продукти і послуги. Дозволяючи вам зробити правильний вибір і купити двигун для човна Меркурі.
Стійкість — Ми сприяємо сталому використанню ресурсів як в розробці і виробництві продукції, а також в громадах і навколишньому середовищу, де наші продукти виробляються і використовуються. купить лодочный мотор меркури можна на нащому сайті www.adventurer.com.ua.

Лідерство в вироби і Сервісу — Ми пропонуємо інноваційні, високоякісні продукти і послуги, які забезпечують надійні, прості у використанні рішення і стимулюють прихильність до нашого бренду.
Залученість співробітників — Ми заохочуємо культуру, яка сприяє відмінній продуктивності за рахунок: безпека, постійне вдосконалення, робота в команді, інтеграція і зростання.

Компанія Mercury Marine® на протязі вже більше ніж 75 років виробляє найкращі в світі 2-х і 4-х тактний підвісні човнові мотори, серед них не тільки класичні бензинові, але також і дизельні двигуни, які в свою чергу обладнані крім стандартних гвинтових приводів, також і водометами. Компанія є одним з найбільших виробників стаціонарних суднового двигунів з кормовим поворотно-відкидним приводом. Зараз безпосередньо в Меркурі Марін працює більше 5 200 чоловік, а сама компанія є підрозділом корпорації Brunswick, одного з найстаріших виробничих конгломератів з 1845 року, c глобальної штаб-квартирою північному передмісті Чикаго Лейк-Форест, штат Іллінойс. У 2015 році обсяг продажів Brunswick склав $ 4,1 млрд, з чистим прибутком в $ 2,4 млрд. Brunswick Corporation володіє десятками провідних брендів серед них багато популярних човнові бренди, які включають в себе: Mariner, Sea Ray, Bayliner, Crestliner, Harris Boats і Boston Whaler.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here