На сьогоднішній день осенние кроссовки є, напевно, найпопулярнішою взуттям, адже вони зручні і для спорту, і для повсякденного носіння. Мабуть, це найбільш універсальна взуття, адже вони відмінно підійдуть і для уроку фізкультури, і для прогулянки в парку, і навіть для школи. Тому радимо придбати, принаймні, дві пари: одну для спорту, а другу — на кожен день. У нашому магазині ви зможете підібрати якісні літні, весняні та осінні кросівки для дитини. Серед широкого асортименту ви точно знайде підходящу пару. Різноманітність кольорів і моделей не залишить байдужими ні батьків, ні їхніх дітей.

Вироби з текстилю краще підійдуть для занять спортом, а ось зі шкіри або замша стануть чудовою альтернативою традиційним черевиків. Ще однією перевагою кросівок є те, що їх можна поєднувати практично з будь-яким одягом. Осінні кросівки вони однаково вигідно будуть виглядати як зі спортивним костюмом, так і з джинсами. Модною тенденцією є поєднання різних стилів, наприклад, поширеним стало одягати кросівки під класичний костюм у хлопчиків і під легкі сукні у дівчаток.

Шкіряне взуття в сльоту «Натуральні черевички! Шкіра, баечка, хутро! »- розчулюють мам. Але не завжди натуральне означає відповідне і хороше. Звичайно, шкіряне взуття краще дермантинового — нога в ній дихає, а черевики з часом розношуються, стаючи більш комфортними. Але всі ці плюси актуальні тільки для сухої погоди і за умови, що у черевику або чоботі товста гумова підошва. В сльоту та дощ шкіряне взуття деформується і промокає — краще вибрати непромокаючі черевики.  Діти можуть знайти калюжу навіть в пустелі Наміб, так що гумові чоботи просто необхідні. Насправді, зловживати ними не варто.

Гумові чоботи не дають ногам дихати, крім того, з точки зору ортопедії ця взуття не найкорисніша для стопи. Рекомендується носити гумові чоботи не довше, ніж дві години на день, і обов’язково з вовняними шкарпетками. Занадто теплий одяг це, мабуть, головна помилка батьків восени. Вітер же — продує! І холод — замерзне! І ручки, ручки крижані! В результаті чадо париться в зимовій куртці, теплій шапці з подвійною підкладкою, товстих рукавичках. Дитина потіє, потім його, звичайно, продуває — і любляча мама одягає його на наступну прогулянку в п’ять разів тепліше. Дотримуйтесь принцип багатошаровості — футболка, водолазка і жилет гріють краще, ніж один товстий светр, але при цьому нижній шар відводить вологу. І ще — гарячі, як піч, руки і ноги не показник того, що черевички відмінно гріють.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here