Різко звернули  увагу чоловіків до інститутів краси і ретельному догляду за собою, «бородатий тренд», небажання слухати жіночі розмови в салоні, а також (чого вже зривати), вплив The Suits і «Божевільних» — ці та багато інших чинників не могли не скластися в єдину мозаїку, що не спровокувавши хвилю інтересу до істинно чоловічих занять, таким як відвідування барбершопов. Якщо ви шукаєте барбершоп Киев заходьте до нас на сайт zirulnik.com.

Якщо ви ще не знаєте, що таке барбершоп і продовжуєте з сумним виглядом голитися вранці, то ця стаття спеціально для вас! Тисячі чоловіків по всьому світу забули, що таке безпечна бритва, і з холодним поглядом вікінга відправляються в чоловічі цирульні голитися небезпечним лезом і насолоджуватися відточеною технікою барбера.

Барбершоп — це не просто чоловіча перукарня, барбершоп — місце, в якому можна стикнутися з традиціями кращих цірюлен минулого століття, відчути себе членом закритого чоловічого клубу і поспілкуватися з іншими поціновувачами прекрасного.

Барбершопи повернули чоловікам насолоду салонного гоління і перукарського мистецтва, яке ми неодноразово спостерігали в старих чорно-білих фільмах. Основна функція такого чоловічого салону — надання якісних послуг цирульника (тут працюють виключно майстри-чоловіки), яких ви не знайдете ні в якому іншому закладі. Барбершоп — саме той заклад, де вас перетворять як мінімум в Харві Спектера. Це свого роду якийсь ритуал, який повинен спробувати хоч раз в житті кожен чоловік.

Варто зауважити, що відродження барбершопов почалося зовсім недавно. Кінець XIX — початок XX століть — час розквіту цірюлен для чоловіків.
Відвідування барбершопа було щотижневої, а для кого-то і щоденної, традицією. Але в 1904 році з’являється безпечна бритва Gillette, що позбавляє власників барбершопов чималої кількості клієнтів. Дешева і доступна новинка швидко завоювала серця чоловіків, і популярність барбершопов різко впала. До кінця XX століття перукарні відкривають свої двері для всіх і чоловіки стрижуться по сусідству з жінками в бігуді. Справжній barbershop Киев саме у нас zirulnik.com.


На щастя, зараз все сповна наїлися культом молодості, і чоловіки хочуть справляти враження сильних світу цього, що і спровокувало друге народження чоловічих цірюлен. За останні кілька років барбершопи відкрилися в кожному великому місті пострадянського простору. При цьому вони розділилися на «класичні» перукарні, де ви зможете зробити стрижку, поголитися і пройти процедуру грумінгу (догляд за бородою), а також на чоловічі салони, де крім вище названих процедур можна зробити манікюр, педикюр та інші косметологічні процедури.

Один з канонічних барбершопов знаходиться в Лондоні. Truefitt & Hill — барбешоп, що бере свій початок в 1805 році і заслужив назву найстаршою цирульні в світі. Цей барбешоп з перших днів обслуговував не лише британську аристократію, а й всю королівську сім’ю. Свого часу постійними клієнтами лондонського салону були Оскар Уайльд, Чарльз Діккенс, Френк Сінатра, Уїнстон Черчилль і багато інших осіб світової історії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here