Якщо під час вагітності волосся радують майбутню маму густотою і блиском, то після пологів ситуація змінюється кардинально. Профессиональная косметика для волос Napura. Итальянская косметика для волос в Одессе. Коли малюкові виповнюється місяць або два, молода мама зауважує, що волосся її потьмяніли, почали сильно випадати, а кінчики січуться.

Чому це відбувається?
Основна причина таких змін — різкі зміни в гормональному фоні жінки. Гормон естроген, який підтримував вагітність, після пологів впав до мінімуму. А саме його кількість впливає на стан волосся.

Але не тільки гормони винні в погіршенні стану шевелюри. Існує ще ряд несприятливих факторів:

Стрес. З ним стикається чи не кожна нещодавно народила матуся. А постійне перебування в напрузі не може не відбитися на волоссі.
Зміна режиму. Постійний недосип негативно позначається на стані всього організму, і волосся зокрема. До того ж, через брак часу, догляд за волоссям відходить на другий план.
Дефіцит поживних речовин. Організм мами чимало їх витратив на вирощування нового чоловічка, а після його народження продовжує витрачати на вироблення повноцінного харчування для малюка. Для відновлення балансу необхідних елементів в організмі потрібен певний час.
Наркоз, застосовуваний під час пологів, також негативно позначається на стані волосся.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here