Захистити великі простори буквально зараховані годинник? Так, це реально! І для цього в сучасному будівництві використовують всім добре відому сітку рабицю. Універсальна конструкція осередків, простота і легкість як у монтажі, так і в демонтажі, а також порівняно доступна вартість — і це далеко не всі переваги сітки рабиці завдяки яким вона отримала широке застосування в будівельному і господарській справі як в Харкові так і по всій Україні.

сетка рабица купить Харьков — просто і геніально

Спочатку такий винахід німецького вченого передбачалося використовувати в якості штукатурення стін, і з часом перетворилося практично в незамінний виріб в будівельному і господарській справі. І вся справа далеко не у виняткових матеріалах або інноваційному обладнанні, які використовуються у виробництві.

Проста сітка — великі можливості
У повсякденному житті сітку рабицю ціна на яку залежить від діаметра, виду дроту і осередки, використовують для облаштування різного типу огорож: парканів, огорож, вольєрів, кліток, і для кріплення в гірничих виробках, і для армування штукатурних шарів, теплоізоляційних і наливних підлог. Досвідчені автолюбителі також завжди мають в багажнику свого авто полотно сітки рабиці, яка може вручити навіть в самих екстремальних ситуаціях: коли автомобіль застряє в бруді або в снігу. Досить просто підкласти таке полотно під колеса, щоб легше виїхати на тверду дорогу. Немає сумнівів в тому, що без цього вироби сьогодні не обійтися ні на одному будівельному або господарському ділянці, коли потрібно щось захистити, армувати або зміцнити.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here