Один з напрямків діяльності компанії Palazzo Events — організації свадьба в комо. Наша команда займається організацією і проведенням урочистих заходів на території Італії та інших європейських країн. Фірмові весільні івенти від Palazzo Events — це результат багаторічного досвіду, пошуку і натхнення.

Фахівці компанії черпають ідеї для реалізації «весілля-мрії» клієнта в місцевих природних ландшафтах, в неповторному дусі цієї країни, в колориті і тонких, непомітних звичайному туристові деталях. Кожен професіонал і фахівець, від флориста-декоратора до освітлювача, знає абсолютно точно, що необхідно для організації незабутнього весілля на романтичному озері Комо або на бірюзовому Амальфітанськом узбережжі.

Ми пропонуємо організацію таких весільних подій, які обов’язково підкреслять індивідуальність і стиль кожної окремої пари. Наші фахівці націлені на створення виключно проектів високого рівня, які будуть відповідати вимогам і побажанням клієнта. У комплекс послуг, що надаються Palazzo Events, входять пошук і підбір локації, пошук ідеї, розробка концепту, підбір персоналу, документальне супроводження та допомога в бюрократичних питаннях.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here