Кожен з нас знає, як виглядають ковані ворота. Не всі ковані ворота мають однаковий вигляд. З кожним роком на ринку з’являється все більше виробів. Можна зустріти різні види кованих воріт. Майстри можуть виконати виріб на замовлення, а також запропонувати один з варіантів за шаблоном.

Від малюнка, який представлений у вигляді кування, залежить вартість виробу. Найчастіше ворота виготовляються вручну. Це також дуже важливий фактор, що визначає ціну.

Існують кованые ворота и калитки гратчасті ворота, які з заднього боку можуть бути закриті профнастилом, пластиком, полікарбонатом. Через ворота не буде видно того, що відбувається у дворі. Маса виробу буде набагато вище, ніж у звичайних ґратчастих воріт.

види виробів
Ручну і машинне кування визначити досить просто. Машинна кування має характерну рису — завиток з закінченням. Ручне кування обмежена в дизайні. Однак ручна ковка не має обмежень за габаритами. Є широкі можливості для фантазії. Примітно, що не завжди собівартість кованих воріт більше, ніж машинної роботи. Основний, який утворює ціну фактор — складність робіт. Чим менше прикрас мається на виробі, тим менше його вартість.

Ворота, які мають вертикальну стійку, виглядають також дуже привабливо. Ззаду виріб перекривається профнастилом. В результаті виходить відмінна картина. І тут малюнок може бути будь-хто. Можна зробити унікальну роботу на замовлення. А можна просто вибрати вподобану модель з усіх наявних на складі продавця.

Ворота, які зашиваються двохміліметрової сталлю, важать дуже багато. Дуже популярно сьогодні виділяти деякі елементи кування іншими квітами. Це називається патинування.

Великим попитом користуються розсувні ворота, які відкриваються в сторону або всередину двору. Як правило, такі вироби складаються з цілісного шматка металу, тобто мають одну стулку.

Новим видом кованих воріт вважається жатка. Це унікальна технологія виготовлення воріт, яка коштує чималих грошей. Трохи дешевше коштують ворота з дерева. Їх також прикрашають елементами ковки. Таким чином, можна виконати вхід до маєтку, який буде красиво і багато виглядати на тлі сусідів. Над воротами з дерева можна виконати навіс.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here