Віддаєте перевагу активному відпочинку? Тоді ви напевно знаєте, що для гарного відпочинку потрібно якісне спорядження. І часто, цим спорядженням є не тільки намети, одяг та ножі, а й такі незвичайні, але тим не менш необхідні деталі як фітнес-браслети, сумки та інші елементи без яких відпочинок може виявитися не таким захоплюючим.

Що ж таке фітнес-браслет, як він виглядає і в чому його необхідність? Цей браслет виглядає приблизно як звичайні новенькі електронний годинник. Являє собою невеликий водонепроникний блок, найчастіше з сенсорним екраном, який кріпиться ремінцями в області зап’ястя (матеріал ремінців і розміри в цілому, залежать від кожної конкретно взятої моделі). Фітнес-браслет не тільки замінює годинник, а й допомагає стежити за частотою свого серцебиття, рахувати кількість зроблених кроків і відслідковувати пройдений шлях. Також більшість сучасних моделей можуть зв’язуватися з вашим смартфоном через Bluetooth-з’єднання і виводити на свій дисплей повідомлення про дзвінки, повідомлення й інші події. Серед цікавих функцій можна ще відзначити «стеження» за своїм телефоном. Суть полягає в тому, що при віддаленні на задану відстань (3-10 метрів), на ваш браслет приходить повідомлення про те, що телефон опинився далі допустимого відстані. Якщо ви шукаєте де  купить спальник заходьте на наш сайт fonarik.ua.

Мабуть одним з найновіших і набирають популярність видів активного відпочинку, є гребля стоячи на надувний дошці. Для цього буде потрібно, власне, сама дошка. В цілому, надувна дошка (SUP-board) підходить для плавання на будь-якій водоймі і її можна купити в комплекті з усім необхідним, щоб відразу після покупки піти і отримати насолоду від відпочинку.

Додаткове спорядження:

Природно, для веслування будуть потрібні весла. У разі якщо варіант з стандартної комплектації вам не підходить, в нашому магазині ви можете знайти будь-який відповідний для себе варіант.
У комплекті з дошкою є стандартний плавник, проте за бажанням його теж можна замінити.
Може виникнути питання про зберігання всього цього спорядження. Спеціально для цього ми можемо запропонувати вам непромокальні сумки різних розмірів і дизайну.
Насос подвійної дії стане в нагоді, щоб не витрачати багато часу на приведення надувний дошки в робочий стан.
Сидіння для каяка. В пару рухів веслування стоячи перетворюється в греблю сидячи, сидіння — вкрай корисний девайс для новачків або тих, хто хоче просто відпочити.
Страхувальний ремінь ,: для дійсно безпечного відпочинку.
Водонепроникний чохол для телефону. З сучасними смартфон має в собі безліч корисних функцій, так що, мабуть, є сенс подумати про його захист від вологи.
Ремонтний набір. Навіть в разі дрібної поломки або невеликий розгерметизації надувний дошки, ви зможете швидко привести її в порядок і продовжити відпочинок.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here