З метою отримання оригінальної дизайнерської фірмовою меблевої продукції, вікон, дверних конструкцій, посуду і корпоративних сувенірів використовуються різні техніки декорування скла. Вони полягають у виробничому нанесенні заданого орнаменту, малюнка, кольору на поверхні, що обробляється.

До найбільш поширених видів декоративного обробки стекол відносяться такі технології:

друк повнокольоровий;
акрилове фарбування;
гравірування;
матування;
піскоструминна обробка;
фьюзинг;
фарбування фрагментами.
У зв’язку із зростанням випуску нових засобів хімічного і фізичного декорування на ринку скляної продукції перераховані техніки знаходяться на стадії вдосконалення і доповнення стекло купить.

Особливості технік декорування скла
Випікання фрагментів мозаїки на кольоровому склі, що має прозору основу, використовуються в ході ф’юзингові техніки декорування скла.

У цей спосіб можна досягти необхідного рельєфу і об’єму виробів, які чудово впишуться в будь-який стиль інтер’єру і екстер’єру.

Унікальний і самобутній дизайн дверей, кухонних фартухів, стільниць, перегородок, шаф, вікон в житлових приміщеннях і торгово-розважальних центрах досягається за допомогою застосування повноколірного друку малюнків і фото за допомогою ультрафіолетових принтерів. Зображення, отримані в такий спосіб, мають довговічність, вони стійкі до температурних коливань, надмірної вологості.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here