Всі гравці в галузі ставок на спорт шукають ідеальну систему. На основі теорії ймовірності були створені прогресивні системи ставок. До однієї з них відноситься і стратегія Критерій Келлі. Спочатку її тестування проводилося в казино. Пізніше вона стала застосовуватися в ставках на спортивній біржі.

Стратегія Критерій Келлі
Критерій Келлі — стратегія, що з’явилася в шістдесяті роки XX століття. Вона тісно пов’язана зі стратегією Value bet.

В Критерії Келлі немає фіксованого банківського відсотка. Він встановлюється, коли вірно вгадується ймовірність тієї чи іншої події. Щоб краще розрахувати ставку, потрібно розбиратися в обраному виді спорту. Стратегія не приводить до абсолютного програшу. Адже відсоток ставок безпосередньо залежить від суми банку гравця. Ще більше корисної інформаціїїїї читайте на https://kaprate.ru/articles/kriterij-kelli/.

Стратегія ставок Критерій Келлі
Отже, ви вирішили звернутися до стратегії ставок Критерій Келлі. Насамперед ознайомтеся з первинною ставкою. Пропонує її букмекерська контора, і називається ця ставка коефіцієнт БК. Відштовхуючись від нього, ви робите свою ставку на імовірнісний результат події.

Коефіцієнт БК помножте на ваш індивідуальний прогноз. Відніміть одиницю. Результат розділіть на число рівне букмекерської ставкою за вирахуванням одиниці. Потім помножте спочатку на ППК, після — на сто. В результаті отримаєте розмір майбутньої ставки — відсоток від вашого банку.

Індивідуальний прогноз ймовірності виграшу ставки не повинен перевищувати одиницю. Як і ППК — обраний гравцем понижуючий-підвищувальний коефіцієнт. Якщо він практично дорівнює нулю, то програш буде ледь відчутним. Однак виграш теж виявиться незначним. Щоб зірвати великий куш, потрібно вибирати коефіцієнт від 0,7 і вище. Але в такому випадку гравець ризикує всім банком. У разі невдачі можна позбутися всіх грошей. Якщо зупинилися на одному ВПК, то в подальшому міняти його небажано.

Прихильники Критерію Келлі, як правило, вибирають ППК від 0,2 до 0,4.

Критерій Келлі в ставках на спорт
Розглянемо формулу на прикладі. Припустимо, ваш ігровий банк дорівнює п’ятистам рублям. Вибираємо спортивну подію. Мадридська дербі Реал — Атлетико, перемога Реала.
ППК — 0,25
Коефіцієнт БК — 1,95 (десь 51%)
Власний прогноз — 60% або 0,6.
Розраховуємо ставку за формулою:
Розмір ставки (%) = ((1,95 × 0,60 — 1) / (1,95-1)) х 0,25 × 100 = 4,5%
Отже, розмір ставки дорівнює чотирьом з половиною відсоткам від усього банку. Тобто двадцяти двом рублям п’ятдесяти копійок.

Щоб не витрачати час на самостійні розрахунки, довіртеся калькулятору-онлайн Критерію Келлі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here