Офіційне перебування в країні підтверджується різними документами — це або туристична віза або оформлення посвідки на проживання, постійного місця проживання або бути громадянином цієї країни. При деякій схожості цих визначень необхідно розібратися у всіх тонкощах цих визначень, особливо це стосується кожного, хто збирається найближчим часом вибиратися за кордон. Компания Иммигрейшн ту Мальта на сайті https://immigrationtomalta.com, пропонує свою допомогу!

Безвізове пересування по всьому світу

Це найпростіший спосіб, і головне — найшвидший, для отримання офіційного документа, що підтверджує легальне перебування на території країни. Віза видається консульством Мальти і використовується виключно разом із закордонним паспортом. Для багаторазового відвідування Мальти протягом одного року можливе отримання мультивізи. Розглянемо типи візи:

Робоча.

Видається тільки для роботи на Мальті і виключно разом з листом-запрошенням. Діє виключно на термін дії контракту з робочою компанією.

Студентська або навчальна.

Використовується виключно для студентів. Для її оформлення для початку подається документ, що підтверджує факт вступу до університету, після — квитанція про оплату за навчання, як мінімум за рік.

Туристична.

Використовується виключно мандрівниками для відпочинку та екскурсій. Її тривалість становить не більше 30 днів. Для отримання туристичної візи необхідно як мінімум надання документа, що підтверджує бронь, необхідної суми на кожен день і зворотного квитка.

Бізнес-віза.

Відрізняється від робочої візи тим, що видається виключно на час поїздки в країну компанією, офіційно запрошуючу людини для проведення ділових переговорів, укладення контракту тощо.

Гостьова.

Видача підтверджується листом-запрошенням від близьких і родичів. Як і для туристичної візи, необхідно мати з собою необхідний мінімум засобів, як мінімум 50 євро на один день.

Також широко поширене оформлення короткострокових віз, які видаються в екстрених або життєво важливих ситуаціях, наприклад — візит до місцевого лікаря. Транзитна віза — широко поширена для мандрівників, але розглядати її навіть для короткострокового подорожі не варто, так як термін її дії обмежується не більше 24 годин. Зазвичай цього часу достатньо, щоб почекати свій рейс на вокзалі або проїхатися по країні.

Але найголовніше, що об’єднує всі перераховані вище візи — вони надають можливість вільного переміщення по ЄС. Залежно від типу візи різниться подається пакет документів і для кожного випадку його список потрібно уточнювати окремо.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here