Однією з найбільш передових технологій металообробки є сьогодні лазерна різка. Як застосовуваної сили використовуються лазерні промені різної потужності, які можна регулювати. На поверхні оброблюваного металу фокусується лазерний промінь, швидко нагріває метал, поки на ньому не утворюється отвір.

Цим методом можна обробляти ділянки розміром 1500х3000 мм і різати алюмінієві сплави товщиною до 10 мм, а також вуглецеву сталь до 20 мм завтовшки. Лазерне різання застосовується і до нержавіючої сталі товщиною до 10 мм.

Переваги технології лазерного різання металу:

— Висока температура мінімально впливає на метал

— Позиціонування відбувається з високою точністю

— Виконуються складні фігурні різи

— Процес є швидким і продуктивним

Лазерная резка металла дозволяє забезпечити ідеальне якість зрізу металу, а оперативність виробничого процесу максимально скорочує терміни виготовлення і знижує кількість витратних матеріалів. Лазерний крій деталей здійснюється з великим ступенем точності. Ідеально метод підходить для різання швидко деформуються деталей.

Зручність лазерного різання полягає в тому, що оброблений метал не потребує подальшої обробки та одразу ж може використовуватися за своїм прямим призначенням. За допомогою обладнання для лазерного різання можна викроювати з листа металу будь-які складні за формою деталі, фрезерувати, робити пази, надавати зрізах глянсовий і привабливий, що продає вид.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here