Ах, Одеса! Це місто — вже пам’ятка. Переповнений особливим єврейсько-грецько-молдуванських фольклором, імперськими міфами, самобутнім гумором, ароматами копченої риби, запахом йоду та іншими штуками, що перетворили Одесу в діючу столицю Півдня України. Запрошуємо вас в темпі пройтися по найцікавішим, яскравим і сонячним місцям Одеси, якими вона може поділитися зі своїми гостям.

Як доїхати до Затоки?
Затока компактний туристичний містечко, який стрімко набирає популярність. Розташування і низькі ціни приваблюють не тільки жителів України, але і жителів довколишніх країн. Багатьох хвилює питання як самостійно дістатися до Затоки з Києва, Одеси, Львова, Харкова, Мінська. Пропоную порівняти можливі види транспорту, і вибрати відповідний саме для вас поїзд, електричка або автобус. Затока базы отдыха, отель Каролинка расположен на берегу черного моря, отдых в Затоке.

Харчування на базах відпочинку Затоки
Розташований між Чорним морем і Дністровським лиманом курорт Затока приваблює туристів своїм вигідним місцем розташування поблизу Одеси і історичних пам’яток півдня Бессарабії, а також комфортними піщаними пляжами протяжністю 5 км і якісним сервісом на будь-який смак.

Дешеве житло в Затоці
Збираючись на відпочинок, туристи найчастіше планують економ-варіант з не нижче допустимим в їхньому уявленні рівнем сервісу. Затока — перевірений часом і не одним поколінням гостей чорноморський курорт, де зручно пляжне проведення часу поєднувати з відвідуванням цікавих екскурсій і активним нічним життям. Причому якщо правильно вибрано житло, то витрати можна істотно оптимізувати.

Житло в Затоці на березі моря
Незважаючи на те, що чорноморський курорт Затока пропонує десятки баз відпочинку, які в основному розміщені недалеко від лінії берега моря, свій відпочинок слід планувати заздалегідь. При цьому ступінь комфорту буде залежати тільки від особистих побажань і готовність їх оплатити.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here