Кемпінг в Затоці

Кожен вибирає місце наметового відпочинку виходячи зі своїх можливостей і потреб, благо, що Одеса щедра на пропозиції такого плану.

× Важливо! Перш за все ознайомтеся з цінами на проживання в Затоці з усіма умовами: ціни на відпочинок в Затоці в 2018 році.
Відпочинок з наметом в Затоці
Затока — популярний курорт, тому місце для по-справжньому дикого відпочинку належить пошукати. Якщо вдасться його знайти — це буде самий класний відпочинок в наметах на березі Чорного моря. Отдых в Затоке. Отель Palmira первая линия на берегу моря.

Наметове містечко в Затоці

Переваги Затоки для наметового відпочинку:

є місця для табору як платні на упорядкованій території кемпінгу, так і безкоштовні прямо на морському березі;
розвинена культура самостійного туризму — відпочиваючі дотримуються чистоту, тишу, порядність по відношенню один до одного;
поруч є магазини, ринок, транспорт, розваги, пам’ятки;
на Будакській косі плавний вхід в море, пісок, є лиман з грязями.

Недоліки Затоки:

складно знайти відокремлене місце, часто треба запитувати дозвіл адміністрації селища, щоб проїхати на машині, або машину залишати на парковці, а самим розміщуватися на березі моря;
багато відпочиваючих, особливо у вихідні та святкові дні;
досить висока плата в кемпінгах.

До того ж, на Затоці треба враховувати, що можливі комарі, запах з лиману або сильний вітер. Якщо умови відпочинку в Затоці дикунами в наметах стануть занадто складними, завжди можна переміститися в кемпінг і продовжувати насолоджуватися морем, наметової романтикою і свободою, але в більш впорядкованому місці.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here