Дитячий еко-табір «BerryLand» — відпочинок і праця з любов’ю до природи
BerryLand хоче поділитися секретами аграрного виробництва і вирощування ягід і фруктів, якими володіють досвідчені фермери. У цій сфері діють свої правила, вона сповнена захоплюючих відкриттів і загадок. І ми пропонуємо розгадати їх разом в нашому еко-таборі. Ми організуємо перебування в таборі так, щоб дитина всебічно розвивав свої таланти і творчі здібності, пізнавав себе і світ навколо. Але при цьому привчався до праці, відповідальності та дисципліни.
Еко-табір для дитини на свіжій природі — це новий напрямок організації дитячого відпочинку та розвитку. Воно включає не тільки вивчення навколишньої природи та екології, а й ціле подорож в уже знайомий світ, але в інші умови, не схожі на міське життя. В атмосферу творчості і розваг, нових знань, в світ чарівної природи і догляду за рослинами і тваринами.

Чому дитина навчиться в таборі BerryLand детский эко-лагерь
З нами діти відчують себе невід’ємною частиною природи і всього, що нас оточує. А також отримають можливість взяти участь у спортивних змаганнях, розважальних заходах, проявлять свої таланти в нових областях. З нами діти розвиваються в таких напрямках:

Дізнаються, як вирощувати полуницю, малину, агрус, ожину, лохину, виноград, яблука, кавуни і дині;
Вивчать процес посадки, догляду за рослинами і збирання врожаю;
Візьмуть участь у догляді за тваринами в господарстві;
Навчаться злагоджено виконувати завдання в команді і знайдуть нових друзів;
Дізнаються правила життя в дикій природі і в походах;
Кожен день цікаві події та розважальна програма з тематичним сценарієм;
Діти застосовують свої таланти і здібності на арт-заняттях і майстер-класах;
Змагаються командами, проходять квести і всілякі ігри;
Пікніки і відпочинок біля озера.
Всі заходи проходять під керівництвом активних аніматорів і дбайливих педагогів. І все це в умовах відкритої природного місцевості зі здоровим харчуванням.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here