Тури в Азербайджан актуальні для Вас, якщо Ви: хочете доторкнутися до історії минулих століть, архітектурними пам’ятками, відвідати комфортабельні курорти з піщаними пляжами, прогулятися по квітучим луках, зануритися в блакитне море, піднятися на вершину гори, схили яких покриті лісами.

Відпочинок в Азербайджані це саме те, що потрібно Вам Баку сюда! Відвідавши цю дивовижну стану, Ви дізнаєтеся, як прекрасний Азербайджан!

Екскурсійні тури в Азербайджан чекають Вас! Країна займає відносно невелику територію і володіє унікальними природно-кліматичними особливостями, що сприяє чудовому настрою протягом всього відпочинку. Варто зазначити, що з 11 кліматичних зон нашої планети 9 представлені на території Азербайджану: від субтропіків до високогірних альпійських лугів! Для тих, хто хоче провести вікенд по особливому, ми можемо запропонувати відпочинок в Баку. А любителям активного відпочинку на гірських схилах із задоволенням допоможемо організувати гірськолижний тур в Шахдаг!

Поїздка в Азербайджан — це перш за все чудова нагода ознайомитися з безліччю історичних пам’яток, що відносяться до різних епох. Це і наскальні малюнки в Гобустане, що датуються XII-X тисячоліттям до н.е., і пам’ятники скіфської культури (III-II тисячоліття до н.е.), і пам’ятники Албанської культури (IV ст до н.е.-XII ст. ), і історичні пам’ятники, що відносяться до християнського і ісламського періоду. Яке розмаїття!

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяМаналот Геймз

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here